Grafik Tasarım - Çekirdek Ekip
Kose - Responsive Photography HTML Template Bırakın Hayallerinizi Biz Gerçekleştirelim

Grafik Tasarım Hizmeti


Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik bir marka veya kurumun kişisel ve karakteristik özelliklerinin ve onu diğerlerinden ayıran yeteneklerinin yansıtılması, kurumun somut kişiliğinin ortaya çıkarılmasıdır.

Matbaa

Antetli kağıttan zarfa, kartvizitten dosyaya, el ilanından postere; ekonomik ama kaliteli ofset veya dijital baskı için profesyonel hizmet veriyoruz. Hayalinizdeki baskı kalitesine hızlı, sorunsuz ve tam istediğiniz gibi kavuşun!

Markalaştırma

Bir ürün veya hizmeti "markalaştırmak", onun algılanan tüm özelliklerinin ve içerdiği tüm duygusal boyutların toplamına daha üstün bir anlam yükleyerek, müşteriler ve diğer sosyal paydaşlar nezdinde değerini artırmak anlamına gelir. Marka yönetimi itibar yönetiminin de belirleyici unsurlarından biridir.

Outdoor

Tabela tasarım, açık hava reklamları, araç kaplama, bina kaplama, cephe reklamları, dijital baskı, display ürünler, fuar standı, hareketli tabela, ışıklı tabela, kabartma tabela, kutu harf tabela, led tabela, neon tabela, oyma tabela, pleksi tabela, billboard konularında profesyonel çözümler sunmaktayız.

Profesyonel Çekim

Profesyonel ürün fotoğrafı çekimi hizmeti vermekteyiz. Her ürüne özel stil ve ışıklar sayesinde ürünlerinizin görsellerini daha şık sunabilirsiniz. Reklam fotoğrafçılığı, markanın kimliğini en iyi şekilde yansıtacak bir araçtır ve en önemli etkendir.

Tasarım

Tasarım, var olan bir alanda üretimin ön safhasını oluşturan, hayal merak ve düşüncenin çizgiye aktarımıdır. Tasarım, algı ile kavram arasında bir bağlama aracıdır, yaratıcı sürecin kendisi olup, bir faaliyet için gerekli olan eskiz ve planların hazırlanması süreci çalışmalarını kapsar.

Birlikte Çalışabiliriz

Kafanıza takılan bütün sorularınız için

Bize Ulaşın
Loading